A 2020/21-es tanév tervezett programjai

(A programok az aktuális járványügyi szabályoknak megfelelően változhatnak.)

 

Szeptember

02. Szülői értekezlet alsó tagozat

03. Szülői értekezlet felső tagozat

10. Istentisztelet

14-25. Év eleji felmérők

23. Kenguru őszi sportkupa - felső tagozat

26. Túrabakancs

30. Projektindító délután

Október

01. Teremszépség-verseny kezdete, Zene világnapja

07. osztály szaktanári szülői értekezlet

05. „Szöveg fürkész”- szövegértési verseny (felső tagozat, 1. forduló)

06. Az aradi vértanúk ünnepe

08. Istentisztelet a Reformáció jegyében

14. Szülői Teadélután

19. Cipősdoboz kampány kezdete

22. Megemlékezés (október 23.)

November

06. Szülői Szervezet őszi ülése

06. „ Szöveg fürkész”- szövegértési verseny (felső tagozat, 2. forduló)

11. „Észbontó” Házi nyelvi-logikai verseny (alsó tagozat, 1. forduló)

25. „A” Szülői klub

26. Istentisztelet a Hálaadás jegyében

December

04. Mikulás ünnepség, Házi Mikulás Sakk Kupa, „ Szöveg fürkész”- szövegértési verseny (felső tagozat, 3. forduló)

07. Karácsonyi gála délutáni próbája a Kőrösi Csoma Sándor Kulturális Központban

10. Istentisztelet az Advent jegyében

14. Osztálykarácsonyok

15. Karácsonyi gála főpróbája a Kőrösi Kult. Központban

16. Karácsonyi gála a Kőrösi Kult. Központban

Január

07. Istentisztelet

07. és 08. „Kisvizsga” 7. és 8. osztály

08. „ Szöveg fürkész”- szövegértési verseny (felső tagozat, 4. forduló)

13. „Észbontó” Házi nyelvi-logikai verseny (alsó tagozat, 2. forduló), Szülői Teadélután

15. Osztályozóvizsgák

23. 8. osztály - Központi írásbeli vizsga

27. Félévi osztályozó konferencia

29. Félévi bizonyítvány az e-naplóban

Február

03. Szülői értekezlet (az első félév értékelése)

04. Istentisztelet

12. Farsang

17. Házi versmondó verseny

19. Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól

20. Túrabakancs

Március

03. Házi angol csapatverseny

04. Istentisztelet

08. Nemzetközi nőnap

12. Megemlékezés a március 15-ei forradalomról

17. „A” Szülői Klub

19. IV. Gyöngyhalász Országos „Ki mit tud?” főpróba

20. IV. Gyöngyhalász Országos „Ki mit tud?”

22. A víz világnapja

Április

07. Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól

„Észbontó” Házi nyelvi-logikai verseny (alsó tagozat, 3. forduló)

08. Istentisztelet a Húsvét jegyében

09. A magyar költészet napja

14. Szülői Teadélután

21. Kenguru tavaszi sportkupa - alsó tagozat

Május

06. Pannonhalmi emléknap

12. Szülői értekezlet, Szülői Szervezet tavaszi ülése

15. Túrabakancs

16. Istentisztelet a Pünkösd jegyében a Kispesti Baptista Gyülekezet Imaházában

19. Idegen nyelvi mérés 6. osztály és 8. osztály

24. Év végi felmérők megírása

26. OKÉV-mérés 6. osztály és 8. osztály

28. és 31. Kisvizsga 7. és 8. osztály

Június

03. Tanévzáró istentisztelet

04. Pedagógusnap

09. Osztályozó konferencia

07- 15. Projekthét

14-15.  SZÍV- napok

18. Ballagás, évzáró